GIGC.NET
stay with cloud

BİZİM HİKAYEMİZ

GIGC.NET

İnternet dünyasında varlık göstermek isteyen herkesin ihtiyaçlarına uygun, özel çözümler sunan şirketimiz, yılların tecrübesiyle sektörde öne çıkıyor.

GIGC.NET, 2020 yılında İstanbul’ da kurulmuş, sunucu kiralama ve web barındırma hizmeti veren bir bilişim firmasıdır.Amacımız, müşterilerimize güvenilir, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir sunucu çözümleri sunarak dijital varlıklarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmaktır.

Misyonumuz, müşterilerimize son teknoloji sunucu altyapısıyla güçlü ve güvenilir bir dijital varlık sağlamaktır. Sunduğumuz hizmetlerle işletmelerin dijital potansiyelini en üst düzeye çıkarmak ve rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olmaktır.

Vizyonumuz, teknolojiye yatırım yaparak müşterilerimizin işlerini daha etkili ve verimli hale getirmelerine öncülük etmektir. Yenilikçi çözümlerimizle sektörde öncü olmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı ve global ölçekte tanınan bir teknoloji çözüm sağlayıcısı olmayı hedefliyoruz.

Neden bizi seçmelisin?

Kaliteyi uygun fiyatlar ile elde edin

Kalite ve Güvenilirlilik

Sunduğumuz çözümlerde kalite ve güvenilirlik en üst önceliğimizdir. Yüksek performanslı donanımlarımız ve güçlü altyapımızla, müşterilerimize kesintisiz bir deneyim sunuyoruz. Her anlamda güvenebileceğiniz bir teknoloji ortağı olarak, işletmenizi güçlü bir dijital temele oturtmak için buradayız.

24/7 Destek

Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Profesyonel teknik destek ekibimiz, 7/24 size yardımcı olmaya hazır. Sorularınızı yanıtlamak, sorunlarınıza anında çözüm bulmak ve size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Bizimle çalıştığınızda, her zaman destek alabileceğinizi bilmenizi istiyoruz.

Ekonomik Çözümler

İşletmenizin bütçesini düşünerek ekonomik ve ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. Her müşterimizin ihtiyaçlarına uygun esnek paketlerimizle, maliyet etkinliğini ön planda tutuyoruz. Kaliteli hizmetin yanı sıra bütçe dostu seçeneklerle, işletmenizin dijital varlığını güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Bilgilerimiz

Şirketimize ait ulaşım, iletişim ve resmi bilgiler

Resmi Bilgiler

GIGC.NET Web Hosting
Denizli / Saraylar V.D.
Vergi No: 8670491034

Adres Bilgisi

Topraklık Mah. Kayalık
Cad. No: 3 / 56
Pamukkale / DENİZLİ

İletişim Bilgisi

Telefon: 0258 410 71 12
WhatsApp: 0212 706 25 05
E-Posta: [email protected]

BTK Yer Sağlayıcı Bilgisi

Yer sağlayıcı bilgilerimizi
görüntülemek için
tıklayınız

Premium – DESTEK

Şirket içi uzman bir ekip, çevrimiçi varlığınızı başlatmak ve büyütmek için sorularınızı çözmenize yardımcı olmak için günün her saati hizmetinizdedir. Takıldığınız her an, gece veya gündüz yanınızdayız. Web barındırma sorularını çözerek hızlı ve kolay bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı oluyoruz!

Yardıma mı ihtiyacınız var? Buradayız!

Web Hosting

İhtiyaçlarınıza uygun yüksek hızlı barındırma paketini seçin.

Başlayan fiyatlarla

₺1489

Reseller (Bayi) Hosting

Marka ve logo olmadan, müşterileriniz için en uygun reseller hosting paketi seçiminizi yapın.

Başlayan fiyatlarla

₺289

Fiziksel Sunucular

Performans, güvenlik ve kontrol açısından mükemmel olan özel sunucular sunuyoruz.

Başlayan fiyatlarla

€60.00

Almanya Sanal Sunucular

Almanya lokasyonlu VDS sunuculara uygun fiyat seçenekleriyle sahip olun!

Başlayan fiyatlarla

₺339

Türkiye Sanal Sunucular

Türkiye lokasyonlu VDS sunuculara uygun fiyat seçenekleriyle sahip olun!

Başlayan fiyatlarla

₺339

Sunucu Barındırma

Uygun fiyat ve yüksek performanslı sunucu barındırma hizmetine sahip olun.

Başlayan fiyatlarla

$99.00